Dyqan ne Rezidencen Magnet

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr Frosina Plaku (ish klubi i Partizanit)

Sipërfaqja totale: 77 m2

Çmimi: 1 500 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 64 m2

Sipërfaqje të tjera: 13 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Viti: 2016

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Depozite

Kati: 1

Katet: 11

Qellimi: Bisnes

Orientimi: Jug

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Klinton Prifti

Celular: 068 80 41 902

E-mail: [email protected]

Website: Dyqan ne Rezidencen Magnet

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me nje projekt unik ne depo dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim. Me nje pershtatje te shkelqyer te terrenit, ndertesa shfrytezon pjerresine per te lehtesuar perdorimin e hapesirave.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top