Jepet ambient biznesi me qera

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Frosina Plaku, ish klubi Partizani

Sipërfaqja totale: 59 m2

Çmimi: 226 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 45 m2

Sipërfaqje të tjera: 14 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Viti: 2016

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Pompe

Kati: 1

Katet: 8

Qellimi: Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: KONTAKT SHPK

Celular: 0675267094

E-mail: [email protected]

Website: kontakt shpk

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Objekti Dorado sjell në mënyrë unike njësi shërbimi me sipërfaqe të gjerë shfrytëzuese, me ndriçim natyral. Njësia ka akses nga oborri i brendshëm.

Materialet dhe teknika e ndërtimit vënë në përdorim standardin gjerman.

Parkimi vetëm nëntokësor shmang praninë e mjeteve automobilistike në brendësi të kompleksit, duke ju krijuar mundësinë e shfrytëzimit komod të hapësirës rrethuese të ambientit tuaj.

Mos nguroni! Kjo është mundësia juaj!

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top