Jepet ambient biznesi me qera

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Frosina Plaku, ish klubi Partizani

Sipërfaqja totale: 50 m2

Çmimi: 248 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 50 m2

Sipërfaqje të tjera: 0 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Viti: 2016

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Pompe

Kati: 1

Katet: 11

Qellimi: Bisnes

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: KONTAKT SHPK

Celular: 0675267094

E-mail: [email protected]

Website: kontakt shpk

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me një projekt unik në garazhe dhe me përvojë në projektimin dhe menaxhimin e tyre, Kontakt sjell cilësinë e ambienteve ndihmëse për banim.

Orientimi i drejtë nëpërmjet sinjalistikës, ndriçimi natyral i gjithë hapësirës, cilësia e realizimit dhe siguria që mundësohet, janë bindja për investimin tuaj

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top