jepet me qira ambient biznesi - AnA

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Pjeter Budi , Qytet Studenti

Sipërfaqja totale: 40 m2

Çmimi: 143 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 29 m2

Sipërfaqje të tjera: 19 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 1

Viti: 2016

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Pompe

Kati: 1

Katet: 6

Qellimi: Bisnes

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Jonida Hoxha

Celular: 0675267094

E-mail: [email protected]

Website: Kontakt shpk

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Qyteti Studenti” eshte nje nga pikat me te gjalla e me te gezueshme te Tiranes. Ky kompleks, me strukturen e vet te vecante, me diferencat ne lartesi, me hapesiren komerciale qe shtrihet ne disa nivele dhe me pamjen e kendshme, do te jete vendi perfekt per aktivitete sherbimesh. Hapesirat e rregulluara perreth, oborret dhe gjelberimi u shtojne ketyre hapesirave marrdhenien e nevojshme me natyren dhe driten.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top