KONTAKT SHPK - SHITET DYQAN TE 21 DHJETORI

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: 21 DHJETORI

Sipërfaqja totale: 98 m2

Çmimi: 1 500 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: 1

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: KONTAKT SHPK

Celular: 0699884604

E-mail: [email protected]

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Me një sipërfaqe të bollshme dhe me orientim të dyanshëm, kjo njësi shërbimi është mundësia juaj më e mirë për zhvillimin e biznesit tuaj. Afërsia me rrugën dhe me hyrjen e banorëve e bën këtë dyqan shumë të avantazhuar.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!

orion 201

Sipërfaqe Individuale: 73.5 m 2Sipërfaqe e Përbashkët: 0.9 m 2Sipërfaqe e Përgjithshme E Dyqanit: 74.4 m2Sipërfaqe Verande: 23.5 m 2Sipërfaqe e Përgjithshme: 97.9m 2

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top