KONTAKT SHPK - SHITET DYQAN TE 21 DHJETORI

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: 21 DHJETORI

Sipërfaqja totale: 114 m2

Çmimi: 1 500 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Kati: 1

Qellimi: Bisnes

Informacione për publikuesin

Ofruesi: KONTAKT SHPK

Celular: 0699884604

E-mail: [email protected]

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Njësi shërbimi e pozicionuar në perëndim dhe veri të objektit dhe njëkohësisht me akses nga oborri i brendshëm.

Hapësira e mirëndriçuar, kombinuar me materialet dhe teknikat e ndërtimit sipas standardit gjerman, ju krijojnë mundësinë e zhvillimit të aktivitetit sipas nevojave tuaja.

Ndihuni të sigurt në këtë investim! Na kontaktoni!

HELIX 1017

Sipërfaqe Individuale: 77.5 m 2Sipërfaqe e Përbashkët: 0.7 m 2Sipërfaqe e Përgjithshme Dyqani: 78.2m 2Sipërfaqe Verande: 35.9 m 2Sipërfaqe e Përgjithshme: 114.1m 2

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top