Shitet apartament ne Tirane

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Tirane e Re

Sipërfaqja totale: 140 m2

Çmimi: 105 000 EURO

Sipërfaqet

Sipërfaqja e banueshme: 115 m2

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 3

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Depozite

Qellimi: Banim

Orientimi: Lindje

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: luan arapi

Celular: 068 90 22 949

E-mail: [email protected]

Website: http://www.kontakt.al

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Apartamenti ne shitje ka nje ndarje arkitekturale teper funksionale. 2 dhoma gjumi te medha qe shikojne nga lindja. Kuzhina eshte e ndare nga dhoma e ndenjes dhe e ajrosur mjaft mire nepermjet nje vetrate te madhe dopio xham. Banja eshte me ajrim natyral dhe e paisur me se miri. Dy ballkone te orientuara nga lindja, ashtu si i gjithe apartamenti jane teper funksionale dhe njekohesisht panoramike sepse shikojne nga lartesia e tyre te gjithe Tiranen.

Nje vizite  direkt ne objekt eshte e deshirueshme.

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top