SHITET ose Jepet me Qera Magazina

Lloji i pronës: Biznes - Magazine / Industriale

Lloji i ofertës: Shitje Qera

Qarku: Qarku Durrës

Adresa: L.14, Shkozet

Sipërfaqja totale: 2 000 m2

Çmimi: 1 EURO

Të dhëna të tjera

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Sistemi i ujit: Po

Kati: 2

Katet: 2

Qellimi: Zyrë Bisnes

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Alris

Celular: 0694064516

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

SHITET ose Jepet me Qera ,Durres , 500m larg Ures se Dajlanit,  L.14, Shkozet,  Sip. Trualli 2000 m2, Sip. Ndertimi 1100 m2

Ndertese e rikonstruktuar, vendqendrim per parking , magazina me sip. 60 - 800 m2 , si dhe ambiente per zyra, te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti, cmimi qera 1 €/m2,

Cel 0694064516

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top