Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi Vile 4 Kat ne Rr.Kel Kodheli, prane Albacall.

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr.Kel Kodheli

Sipërfaqja totale: 880 m2

Çmimi: 250 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Katet: 4

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: Jo

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate 2

Celular: 0682053362

E-mail: [email protected]

Website: Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi Vile 4 Kat ne Rr.Kel Kodheli, prane Albacall.

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, Japim me Qera  Ambient Biznesi  Vile 4 Kat ne Rr.Kel Kodheli, prane Albacall.

Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 220m2.

Kati i 2-te eshte i organizuar ne 1 hapesire dhe 1 wc, me siperfaqe 220m2.

Kati i 3-te eshte i organizuar ne 6 gazonjere, me siperfaqe 220m2.

Kati i 4-rt eshte i organizuar ne 7 gazonjere, me siperfaqe 220m2.

Villa eshte ndertim i ri, shtruar ne pllake, me pamje nga rruga kryesore. Jepet me qera bosh. Ambient i pershtatshem per biznese te ndryshme.

 Cmimi  2500 Euro/muaj.

 

 ................................................................

Tirana, For Rent Business Space 4 Storey Villa at Kel Kodheli  Street.

The 1-st floor is organized in 1 open space and 1 bathroom, with surface 220sqm.

The 2-nd floor is organized in 1 open space and 1 bathroom, with surface 220sqm.

The 3-rd floor is organizen in 6 studio apartments, with surface 220sqm.

The 4-th floor is organizen in 7 studio apartments, with surface 220sqm.

Villa is new building, paved in tiles, main road view. It is empty. Villa Is appropriate for any kind of business.

Price 2500 Euro/month.

 

 

 

Per me shume informacion>>> http://tiranarealestate-al.com/prona-me-qira/3802-qera-ambient-biznesi-vile-4-kat-ne-rr-kel-kodheli-prane-albacall.html?lang=sq

 

Tirana Real Estate

 

Rr.Tefta Tashko Koco, Tirane

Kontakt:  0682053362/ 0682053364

skype: tiranarealestate1

email: [email protected]

www.tiranarealestate-al.com

 

 

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top