Tirane, shes Apartament 1+1 te kthesa e Kamzes.

Lloji i pronës: Apartament

Lloji i ofertës: Shitje

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: kthesa e Kamzes

Sipërfaqja totale: 78 m2

Çmimi: 46 800 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Dhoma: 2

Mobilimi: E mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: Shumë e mirë

Kati: 2

Katet: -

Qellimi: Banim

Ashensor: Po

Leje ndërtimi: -

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Tirana Real Estate

Celular: 0672053361

E-mail: [email protected]

Website: www.tiranarealestate-al.com

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

Tirane, shes Apartament 1+1 te kthesa e Kamzes.

Apartament 1+1+wc+blk me siperfaqe 78 m2, i shtruar me pllake, totalisht i mobiluar ne menyre moderne, ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Pallati ka ashensor funksional dhe garazh privat.

Cmimi 600 Euro/m2.

Cmimi i garazhit 7.000 Euro. 

 

Tirana Real Estate

Rr.Sami Frasheri, prane selise LSI

Kontakt: 044809606 / 0672053361

skype: tirana.real.estate

email: [email protected]

www.tiranarealestate-al.com

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top