Wine Bar / Pub

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Shitje Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rr. Dëshmorët e 4 Shkurtit

Sipërfaqja totale: 210 m2

Çmimi: 399 000 EURO

Të dhëna të tjera

Banjo: 1

Viti: 2007

Mobilimi: E pa-mobiluar

Gjëndja e Përgjithshme: E re

Sistemi i ujit: Furnizim me uje 24 ore (UKT)

Kati: -

Katet: -

Qellimi: Zyrë Bisnes Të Ndryshme

Ashensor: -

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 0682065069

E-mail: [email protected]

Website: Immokontakt

Kodi: DHTR05S170S0012

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

SHITET OSE JEPET ME QERA

Ambjent i pershtatshem per WINE BAR ose PUB me nje siperfaqe prej 170 m2, i pozicionuar ne nje nga pikat me te frekuentuara te Tiranes, në afërsi të Bllokut dhe Liqenit Artificial, zonë shumë e frekuentuar nga të gjitha grupmoshat. Ky ambjent ndodhet ne nivelin -1 te objektit po ka akses nga rruga kryesore. Për më tepër, në godinë janë vendosur zyrat e disa prej kompanive me te medha ne vend si, Union Bank dhe Plus Communication, me një numër total prej 196 punonjësish. 

Cmimi 399.000 Euro i diskutueshem

Qera mujore 12 euro/m2 i diskutueshem

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top