Zyra me qera

Lloji i pronës: Dyqan / Zyrë / Biznes

Lloji i ofertës: Qera

Qarku: Qarku Tiranë

Adresa: Rruga e Kavajes, (Ish Parku i autobuzave)

Sipërfaqja totale: 30 m2

Çmimi: 230 EURO

Të dhëna të tjera

Mobilimi: E mobiluar

Kati: 1

Katet: -

Qellimi: Zyrë

Ashensor: -

Leje ndërtimi: Po

Informacione për publikuesin

Ofruesi: Elvin Xhimitiku

Celular: 068 20 65 069

E-mail: [email protected]

Website: Immokontakt

Listo të publikimet ky publikues

Përshkrimi i objektit:

 

Jemi te interesuar per lenien me qera te nje ambjenti zyrash:

Sip. 30m2 eshte pjese e nje apartamenti 70m2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit te pallatit. (Dy katet me poshte jane palestra dhe kopesht femijesh). Zyra qe ofrohet me qera ka mundesi shfrytezimi te te gjitha ambjenteve te tjera te perbashketa, por jo te nje zyre tjeter perbri e cila eshte 24m2, e cila tashme eshte dhene me qera. Eshte nje ambjent shume i kendshem, me kondicioner, i mobiluar me biblioteke, me skrivani per nje person, dhe tavoline mbledhjesh (per 6-8persona), me 4 karrike. Cmimi 230 Euro. 

Rruga e Kavajes, (Ish Parku i autobuzave)Tirane

Vendndodhja ne Google Maps:

Publikoni në rrjetin tuaj social!

Kontakto Postuesin e Njoftimit

Plotësoni një numër kontakti.
Shkruani këtu mesazhin tuaj
^ Back to Top